Fitness a bar Stodola Drnovice

 Telefon: 731 825 854

Rezervace

Rezervace

září 30, 2015 5687 Hits

Již od začátku jsme věděli, že je pro nás velice důležité, zajistit pro klienty možnost přímé on-line rezervace. Nemusíte nám volat a na náš systém a Váš účet se dostanene z Vašeho PC, tabletu či přímo mobilu kdykoliv 24hod denně.

Plánovat tudíž můžete dle svých možností a potřeb a služby si pečlivě seskládat i na celý měsíc dopředu. 

Pro on-line rezervaci je nutné zaregistrovat si uživatelské jméno a heslo, uvést základní osobní údaje a kontakty. Vše lze provést bez nutné asistence zaměstnanců Fit studia Stodoly. Vaše kontakty používáme pouze v nutnosti, např. nečekané zrušení lekce či nemoc apod., příp. k poskytnutí nových inofmrácí např. formou sms zpráv. V našem systému se můžete nahlásit také na pozici náhradníka a v případě uvolnění pozice, Vás budeme informovat o jejím získání. 

On-line rezervace u nás můžete provádět na všechny služby nabízené naším Fit studiem.

On-line rezervace lze také provádět na nárazové nepravidelné akce a podujetí.

On-line rezervace Vám poskytují také informace o aktuálním obsazení našeho Fit studia v daném momentu.

V našem systému se můžete nahlásit také na pozici náhradníka a v případě uvolnění pozice, Vás budeme informovat o jejím získání.

V případě zneužívání našeho on-line systému na „úmyslné a zbytečné“ blokace našcih služeb, budeme nuceni přistoupit k omezení současného „volného“ náhledu a užívání, a pro přístup do systému požadovat finanční kredit či zakoupené permanentky.

Veškeré služby je samozřejmě možné rezervovat také telefonicky, mailem nebo osobně na recepci Fit studia Stodola.

Při pozdním odhlášení nebo nevyužití služby se platí storno poplatek v plné výši vstupu (na „pozdní odhlášení“ jste upozorněn přímou hláškou našeho systému na Vaší mailovou adresu). 

Pokud máte zakoupenou permanentku a nemůžete ji nadále využívat (zdravotní důvody, stěhování apod.) můžete ji přenechat jiné osobě, peníze nelze vracet ani převádět na jiné služby. 

Napsal Super User
Share it!

Kontakt

Fit studio Stodola
Drnovice 789
683 04 Drnovice u Vyškova
Mobil: 731 825 854
Email: info@stodoladrnovice.cz

Galerie

facebook_page_plugin